Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

 

24. 10. 2016 р. в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відбувся регіональний відкритий захід в межах атестації педагогічних працівників з професії «Кухар, кондитер».

На заході були присутні методист НМЦ ПТО в Донецькій області Глобіна  Н. С., представники маріупольських ліцеїв, педагогічні працівники МПЛСПіТ.

 

 

Привітальне слово сказала директор МПЛСПіТ Казанцева Т. Д., захід вела заступник директора з НВР Малай І. Б.

 

 

Свій педагогічний досвід роботи в міжатестаційний період представили:
⦁    Ржевська Л. Г. – викладач вищої категорії, викладає предмет «Устаткування підприємств громадського харчування». Представила сучасні види технологічного обладнання, а також інноваційні технології проведення уроків;

 

 

⦁    Майстер виробничого навчання І категорії Ковтун О. О., працює в групах з професії «Кухар», представила свій досвід і досягнення в своїй роботі, поділилася з колегами інноваційними методиками оформлення страв, продемонструвала відео майстер – клас «Ф`южн – кухня»;

 

 

⦁    Майстер виробничого навчання І категорії Любієва В. М., презентувала свій досвід, який складається з використання сучасних методик виробничого навчання, втілення в професію «Кухар» творчого підходу.

 

 

Підсумок заходу підвела методист НМЦ ПТО в Донецькій області Глобіна  Н. С.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (26.10.2016)
Переглядів: 194 | Рейтинг: 0.0/0