Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

 

3 листопада 2016року у Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відбувся перший етап внутріліцейного проекту - конкурсу професійної  майстерності  серед учнів з професії «Кухар»  який має назву «Страви Приазов’я» . Проект включає в собі декілька етапів з приготування різноманітних страв, які є улюбленими в нашому регіоні.

Всі учасники конкурсу отримали домашнє завдання  з приготування смачних страв української кухні, які є традиційними в осінню пору : яблука печені, печений фарширований  гарбуз, фарширований перець та печериці та інші. На другому етапі  учні  складали тестування з теоретичної частини.
 

Відкрила конкурс директор ліцею Казанцева Т.Д.

 

 

Темою конкурсу було приготування гарячої страви   «Курчата  табака».   Учасники повинні були у відведений час приготувати страву, оформити подачу,  презентувати та захищати її. Всі учні проявили креативність мислення, та використовували вірші, пісні для захисту своїх робіт.


Приготування «Курчата табака» під  наглядом члена журі старшого майстра Кряжевських Н.П.

 

 

 

 

Захист та презентація виконаних робіт

 

 

Заключним етапом конкурсу було підведення підсумків, та нагородження переможців

 

 

Місця розподілились наступним чином:
І місце - учениця групи № 19 Крашневська Олена
ІІ місце - учень групи № 17 Гриценко Ростислав
ІІІ місце - учень групи № 17 Бєляєв Валентин
Вітаємо переможців!!!


Конкурс проходив в атмосфері позитиву і професіоналізму. Всі учасники  і вболівальники залишилися задоволені. Продовження буде….

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (09.11.2016)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 0.0/0