Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

Нам сонце Правди засіяло

Ми ж бо – не натовп, а Народ!
І в вас, у латах охоронці,
Як і у нас – вкраїнська кров.

Братайтесь, хлопці, із народом,
Бо ви ж – народу кров і плоть.
Майдан відстоює Свободу.
Свободу ж, хлопці, не збороть!

 

День Гідності та Свободи

в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі.

 

       Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

       В  Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відбувся

відкритий виховний захід з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Учні групи № 2 професія « Кухар, кондитер» разом з класним керівником Ржевською Л.Г. підготували відеопрезентацію, підборку відеороликів, читали вірши присвячені подіям  Революції Гідності.

 

 

 

     Учні групи продекламували у ролях вірш Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя, хвилиною мовчання учні та педагогічні працівники ліцею вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України. Наприкінці заходу прозвучав жалобний гімн Майдану за небесною сотнею загиблих героїв «Гей, пливе кача...». «Зустріч»  присвячений пам’яті загиблого героя Небесної Сотні Сергія Нігояна та Героя Крут.

 

 

 

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Слава Україні!

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (03.12.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 5.0/1