Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

 

Завжди, постійно і усюди

Вирішувать лише тобі,

Що із здоров’ям твоїм буде.

 Не треба шкодити собі.

 Як об’єднаємось в родину.

 То згинуть дні негод сумні.

 І у одну прекрасну днину

Ми разом скажем: СНІДу – «ні»!

 

   1 грудня 2017 року в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі було проведено круглий стіл  присвячений проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу «Червона стрічка». «Червона стрічка (перевернута літера “V”) стала символом співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу.

 

 

          Учні групи №2 «Кухар, кондитер» разом з майстрами виробничого навчання та класним керівником створили колаж „ВІЛ – ступінь ризику” (збірний плакат). Потім  група розділилась на три підгрупи та кожна отримала індивідуальне завдання:

  • перша група - шляхи передачі й ступінь зараження ВІЛ.
  • друга група – скласти пам’ятку „Як себе вберегти від ВІЛ/СНІДу”.
  • третя група – придумати сценку „Ставлення до ВІЛ-інфікованого в реальному житті”.

 

 

 

 

       Учні проводили презентації своїх напрацювань. Тривали обговорення. Після завершення вправ учасники одержали пам’ятки від ЮНІСЕФ „Як захистити себе від ВІЛ/СНІДу. Наприкінці заходу відбувся перегляд документального відеофільму „10 причин сказати СНІДу - НІ”.

 

 

       СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Ця проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (14.12.2017)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 5.0/1