Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

Просим всіх на наше свято,

Превелике, пребагате,

Від зірниці до зірниці

Хай лунають вечорниці.

 

13.12.2017 року в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відбулась відкрита класна година «Андріївські вечорниці».

 

 

Метою заходу стало поглиблювання знань учнів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, розкрити невичерпне джерело яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності, сприяти вихованню любові до Батьківщини, патріотизму.

 

 

Серед осінньо-зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше - день Андрія Первозванного, чи, як його ще називають у народі, Калита. Свято припадає на 13 грудня і є логічним продовженням молодіжних гулянь, де юнаки і дівчата шукали себе пару для майбутнього подружнього життя.

 

 

Дівчата та хлопці групи № 1 професія « Кухар, кондитер» підготували відео презентацію про традиції свята, а також і самі, за допомогою літератури, намагались відтворити звичаї, які були традиційними на свято Калити. Захід вийшов дуже веселим, цікавим та колоритним.

 

 

Андріївські вечорниці — це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь, а й усіх. Збитки — жарти, пустощі, здебільшого хлопців, які дозволялись тільки в Андріївську ніч.

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (14.12.2017)
Переглядів: 121 | Рейтинг: 5.0/1