Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

Диктант  національної єдності

в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі

 

Як парость виноградної лози,

                                                                             Плекайте мову,

                                                                            Пильно й неустанно

Політь бур’ян, Чистіша від сльози

Вона хай буде.   

Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам…

                          

М. Рильський     

9 листопада  в  Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі  відбувся відкритий виховний захід присвячений Дню української писемності та мови. Захід розпочався о 11.30 написанням вісімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який відбувся під гаслом #пишеморазом".

 В різних куточках України і за кордоном диктант пишуть і маленькі діти, і люди поважного віку, і військові, і державні адміністрації, і журналісти, і депутати – палітра аудиторії неймовірна. До написання диктанту приєднались учні та педагогічні працівники ліцею.

  Після диктанту учні групи № 14 професія «Продавець продовольчих товарів, контролер – касир» запропонували до перегляду презентацію до Дня української писемності та мови «Мово моя солов’їна», яку зробили  власноруч. В програмі свята було декламування віршів сучасних українських поетів та літературна виставка.

  Нетлінним скарбом століть називають національну мову – скарбом, що об’єднує минуле і прийдешнє. Мова – живий організм, вона розвивається за своїми законами, а тому треба у чистоті берегти цей безцінний скарб.

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (10.11.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 5.0/1