Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

 23 листопада в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відбулись тематичні виховні годині – реквієми присвячені Дню пам’яті жертв голодомору «Запали свічку пам’яті» .

 

 

Мета заходу: ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу; пізнання історії своєї країни, розкриття її як білих, так і чорних сторінок; виховування здатності кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, поглиблення розуміння цінності свободи й незалежності України, щоб ніколи не повторювалися голодомори, репресії, нехтування правами людини.

 

 

         Учні груп разом з класними керівниками та  майстрами виробничого навчання підготували презентації, зачитували документальні сторінки з «Національної книги пам’яті 1932-1933 років. Донецька область», декламували вірши. Наприкінці заходу відбувся перегляд документального фільму « Голодомор. Хлібна гільйотина», який дуже вразив учнів.

 

 

        Голодомор 1932-1933 рр. був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом українського народу та виявився найжахливішою зброєю масового знищення та соціального поневолення селянства, якою скористався комуністичний режим в Україні.

 

 

Сколихнулась Україна від скорботи і жалю. Припустилися від чорного болю жалобних стрічок Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо мільйони українських душ, щоби вписати їх в історію Пам'яті.

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (29.11.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 5.0/2