Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

Учні та педагогічні працівники Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі відвідали виробництвоТОВ «Сільпо-Фуд».

 

 

23 травня 2018р. відбулася екскурсія учнів першого курсу з професії «Кухар, кондитер» № 1,2 та педагогічних працівників (заступник директора з НВР Малай І.Б., викладач спецдисциплін Ржевська Л.Г., та майстри виробничого навчання Кіліна Ф.В., Фодлаш С.В.) на підприємство «Сільпо-Фуд» в цех «Пекарня». Ціллю екскурсії було привити любов та повагу учнів до обраної професії, продемонструвати весь технологічний процес виробничого цеху «Пекарня», ознайомити з новинками сучасного обладнання, його використання у роботі.

 

 

Підприємство «Сільпо-Фуд» давно та тісно співпрацює з нашим навчальним закладом, з приводу проходження виробничого навчання та виробничої практики. Екскурсію проводила завідувач цеху «Пекарня» Тетяна Гречухіна, яка також є випускницею нашого навчального закладу.

 

 

Учням було продемонстровано весь технологічний процес виробництва, починаючи з підготовки інгредієнтів та складових мучних виробів, замісу тіста, формування, витримки тіста та безпосередньо його випічки. Треба відмітити, що на підприємстві «Сільпо-Фуд» сучасне технологічне обладнання, з автоматичною системою керування, майже весь процес автоматизований. Учні мали змогу роздивитися складові цього обладнання, принцип його роботи.

 

 

Зустріч була організована відділом кадрів ТОВ «Сільпо-Фуд» та адміністрацією Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі. Захід пройшов у дуже сприятливій атмосфері, учні прийняли участь у дегустації продукції власного виробництва пекарні. Після закінчення ліцею учнів запросили стати членом сучасної та молодої команди мережі супермаркетів «Сільпо».

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (24.05.2018)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0