Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Мої статті

>>> Читати тут <<<

   14 ЖОВТНЯ – ЗНАМЕННА  ДАТА!


В ліцеї цій урочистій даті присвятили відкриті заходи:

1.Класні години присвячені захисникам Вітчизни на тему «Герої не вмирають». Учні ліцею дуже прониклися мужністю наших бійців,силою духу і волі,  які вони проявили захищаючи Україну і наше місто Маріуполь. Були підготовлені  презентації, доповіді, лунав гімн України.

 

 

Майстер гр. № 20 Щербань Н. М. та її учні були на творчій зустрічі з Анастасією Дмитрук – молодою поетесою з Києва. У неї спеціальність технічна ,а душа творча і патріотична :« Я люблю Украину, такую строптивую, свободолюбивую, непобедимую, какой она есть и будет всегда. Я посвящаю себя Украине». Вона є автором книги «Верните нам небо». Учні читали вірші : « Це моя і твоя війна», « Небо падає», «Україна моя у вогні», «Я нам мира у бога вимолю» та інші.

 

 

2. З учнями ліцею, які проживають в гуртожитку було організовано перегляд і обговорення фільму «Аеропорт». Він не залишив нікого байдужим.

 

 

3. Учні групи № 17 підготували тематичну класну годину «Свято Покрови», Розповіли про історію свята, яка тісно пов’язана з козацтвом, історією України і її народу. А також вшанували пам'ять героїв Небесної сотні.

 

 

 

Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

 

СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!

Категорія: Мої статті | Додав: МПЛСУиТ (17.10.2015)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 5.0/1